Partnerzy:

  • carier
  • daikin
  • fujitsu
  • mitsubishi
  • logo lg
  • sinclair-logo3
  • sharp

Kontakt:

Masz pytania? Zadzwoń!

+33 876 66 86

WENTYLACJA

 

System wentylacji w obiektach hotelowych

 

Komfort użytkowania pokoi, sal konferencyjnych czy też restauracji hotelowych zależy w znacznym stopniu od sprawnej wentylacji i klimatyzacji.

Hotele i pensjonaty kojarząsię z wygodą, wysoką jakością usług oraz dobrą kuchnią. Takie obiekty muszą spełniać odpowiednie wymogi dotyczące funkcjonalności, bezpieczeństwa i infrastruktury. Istnieją niezawodne i energooszczędne systemy wentylacji mechanicznej i hybrydowej umożliwiające skuteczną i efektywną wymianę powietrza w pomieszczeniach.

 

  


 


 

System wentylacji w obiektach przemysłowych

 

Komfort użWentylacja dużych obiektów przemysłowych wymaga indywidualnych rozwiązań wynikających z przeznaczenia oraz procesów technologicznych jakie się w nich odbywają. Wentylacja przemysłowa jest konstruowana tak, aby była skuteczna, przyjazna dla środowiska i użytkownika - a co najważniejsze - ekonomiczna. Obiekty przemysłowe charakteryzują się dużą różnorodnością potrzeb i stosowanych technologii.

 

Istnieje również możliwość systemu wentylacji z systemem ogrzewania powietrznego. Takie rozwiązanie często jest najlepsze - wymaga jednak starannego projektu i prawidłowego wykonania.

  

System wentylacji w obiektach biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej

 

Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach stałęgo pobytu ludzi. Dzięki dopływającemu z zewnątrz powietrzu, zapewnia się wymianę zużytego ii zanieczyszczonego na świeże. Taki proces jest niezmiernie ważny i niezbędny do komfortowego oddychania jak i prawidłowej i bezpiecznej pracy ludzi oraz urządzeń.